Sprzedaż hurtowa

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą i dystrybucją produktów prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@hiks.pl, a my niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy.

Import

Z początku importowaliśmy wyłącznie na własne potrzeby, jednak dziś poprzez znajomość procedur, odpowiednie kontakty oraz zoptymalizowaną logistykę, możesz skorzystać z naszych usług i importować na własną rękę bez obaw o  formalności, cło  i dostawę, wszystkim zajmiemy się my. Wykorzystaj nasze doświadczenie, możesz importować towar prezentowany w naszym sklepie lub zaproponować własny. Być może posiadamy już to czego szukasz, a cena która Cię interesuje jest do uzgodnienia, wysłuchamy każdej propozycji, jeżeli interesuje Cię większa ilość danego towaru z Chin prosimy o kontakt.

Jeśli nie znaleźli Państwo poszukiwanego produktu na naszej stronie oferujemy również usługę kompleksowego Importu z Chin. Wystarczy przesłać nam zdjęcie z opisem towaru (rozmiar, materiał, kolor itp.) na adres biuro@hiks.pl a my zajmiemy się resztą. 
Przedstawiamy bezpłatną ofertę, zweryfikujemy dostawcę, zorganizujemy transport , odprawimy i dostarczamy towar na wskazany adres.